Ninova termal otel başlattığı kampanyayla havuz başında hamburger ve kola ikramını kendisi yapıyor.

Denizli’nün dünyaca ünlü kırmızı sularıyla bilinen Karahayıt’ta, Ninova Termal Otel kapılarını tüm Denizlilere açtı. Hafta sonu için henüz bir plan yapmadıysanız ister konaklama, isterseniz havuzuyla muhteşem bir gün geçirebilirsiniz.

Denizli’nin gözde Butik otellerinden Ninova Termal Otel, turizm sezonuna muhteşem bir şekilde giriyor. Normalleşmenin ardından tüm çalışmalarını çok önceden tamamlayan Ninova Termal Otel, Denizlili müşterilerine çok özel imkanlar sunuyor.

Şifanın merkezi haline gelen Karahayıt’ta hizmet veren Ninova Termal Otel, başta Denizli olmak üzere yerli ve yabancı tüm misafirlerini konforlu odalarda ağırlıyor.

Sıcaklıkların arttığı şu günlerde serinlemek isteyenler için muhteşem bir kampanya düzenleyen otel yetkilileri, aldıkları rezervasyonlardan memnun olduklarını bildirdi.

Deneyimli ve güler yüzlü personellerle,  en kaliteli hizmeti vermeye çalıştıklarını ifade eden Ninova Termal Otel İşletmecisi Sezgin Demirlek, gelecek tüm misafirler için Hamburger ve kola ikramında bulunacaklarını söyledi. 

Demirlek, rezervasyon için otelin web sitesi üzerinden iletişime geçilebileceğini söyledi.

 

 

Lavanta Tarlalarının Hasadında Yalnız Bırakmadı

Başkan Erdoğan’dan Ahilik Haftası Mesajı

DTO Başkanı Erdoğan, Kızı Sahra’yı Evlendirdi