Süper Lige çıkan Baltalı Grup Denizli Engelliler Spor Kulübü Afyon’da yaptığı bir haftalık kamptan sonra 21-27 Eylül’de Bitlis’te yapılacak olan Türkiye Kupası’na odaklandılar. Kulüp Başkanı Ramazan Altuğ, Türkiye kupasını alıp, geçtiğimiz günlerde kendilerini makamında ağırlayan Denizli Valisi Ali Fuat Atik’e hediye edeceklerini söyledi.

Süper Lige çıkan Baltalı Grup Denizli Engelliler Spor Kulübü Afyon’da yaptığı bir haftalık kamptan sonra 21-27 Eylül tarihleri arasında Bitlis’in Tatvan İlçesinde yapılacak olan Türkiye Kupası maçlarına odaklandılar. Afyon’da çok verimli bir kamp süreci geçiren takım moral depolayarak Denizli’ye döndü. Günde çift antrenmanla Kupaya hazırlanan takım, yaptıkları hazırlık maçlarında aldıkları başarılarla hem Türkiye Kupasına hem de 2020-21 Sezonuna hazır olduklarını gösterdi.

TÜRKİYE KUPASINI VALİ ATİK’E HEDİYE EDECEKLER

Baltalı Grup DESK Başkanı Ramazan Altuğ 21-27 Eylül’de Bitlis2te yapılacak olan Türkiye Kupası’nda büyük bir başarı elde ederek kupayı alacaklarını söyledi. Altuğ aldıkları kupayı geçtiğimiz haftalarda tüm takımı makamında ağırlayan ve kendilerine büyük moral ve güç veren Denizli Valisi Ali Fuat Atik’e hediye edeceklerini söyledi.

COVİD-19 TESTLERİMİZ NEGATİF ÇIKTI

Altuğ, Ampute Futbol  Süpr Ligi’nin 11 Ekim’de  başlayacağını ve lige çok iyi hazırlandıklarını söyledi. Altuğ, “2020/2021 Ampute Futbol sezonuna haftada 5 gün ve bazı günler çift antrenman yaparak hazırlanıyoruz. Bu arada 21-27 Eylül’de Bitlis’in Tatvan İlçesinde yapılacak olan Türkiye Kupası maçlarına Afyon’da yaptığımız kampla çok iyi hazırlandık. Kampta, futbolcularımız birlik beraberlik içinde aile ortamını yakaladılar. Sağlıkları sürekli kontrol altında tutuldu. Yapılan covit-19 testleri negatif çıkan futbolcularımız canla başla çalışarak kam süresini tamamladılar. Kupada ilk maçımız 13 Eylül’de Şahinbey Belediyesi Gençlik ve spor Kulübü, Süper Lig’de ilk maçımız ise 11 Ekim’de Esengücü Engelliler Spor Kulübü ile olacak. Takım olarak hem lige hem de kupaya bu kampta çok iyi hazırlandık.” dedi.

DENİZLİ’Yİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ

Altuğ, takım kadrosuna yeni takviyeler yapıldığını belirterek, “Kadromuza kattığımız 2 Çeçen oyuncu Sulambek Mutaev ve Mogamed Abuev in yanı sıra Bursa’dan Emrah Akdemir , Gazi Nurettin Balkaya ve Antalya’dan Ali Deniz dahil edildi. Ampute Futbol takımımızın kaleci antrenmanlarını Antrenör Mevlüt Sarıçam nezaretinde günde çift antrenmanla sürdürüyoruz.  Takımımız  Antrenör Yasin Düzgün ve  yardımcısı Ahmet Kavak nezaretinde çalışmalara devam ediyor. Hem ligde hem de kupada iddialıyız. Denizli’yi Denizlispor ve Merkezefendi Basket takımıyla birlikte Süper Lig’de temsil edeceğimiz için çok mutluyuz. Bu arada bizden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Ana Sponsorumuz Derye Baltalı’ya, Denizli Valimiz Ali Fuat Atik’e ve bize destek veren herkese sonsuz teşekkür ederiz” diye konuştu.

Lavanta Tarlalarının Hasadında Yalnız Bırakmadı

Başkan Erdoğan’dan Ahilik Haftası Mesajı

DTO Başkanı Erdoğan, Kızı Sahra’yı Evlendirdi