Denizli’nin Pamukkale ilçesinde meydana gelen faili meçhul ateşli silahla adam öldürmeye teşebbüs olayını aydınlatmaya yönelik olarak yürütülen operasyonda 3 kişi yakalandı.

 

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde 07 Ağustos tarihinde meydana gelen,bir kadına ateşli silahla öldürmeye teşebbüs eden 3 kişiyi, olayla ile ilgili olarak Pamukkale ilçe Jandarma Komutanlığı ve Jandarmanın Dedektifleri Jandarma Suç Araştırma Timleri tarafından (JASAT) yapılan çalışmalarda, 78 kamera 326 saat izlendi ve yapılan araştırmalar neticesinde olay şüphelilerinin E.K., R.S. VE D.K. isimli şahıslar oldukları, şahıslardan E.K. VE R.S. isimli şahısların sahte sürücü belgesi kullandıkları, şahısların Kocaelinde bulunduğu bilgisi elde edilmesi üzerine adli ve mülki makamlardan alınan görevlendirme kararına istinaden Kocaeli iline gidildi, Kocaeli cinayet büro ve Kocaeli JASAT Timleri ile müşterek operasyon yapılarak şüpheli şahıslar E.K., R.S. VE D.K. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı, Denizli’ye getirilerek adli makamlara sevk edildi.

 

Şahısların ev ve araçlarında yapılan aramada, olayda kullanılan araca ait plakalar

100 adet fişek,1 adet kısa dipçikli av tüfeği,1 adet balta,2 adet bıçak ele geçirildi.

Kadın cinayetlerinin engellenmesi için JASAT Timlerince 1 aydır aralıksız çalışma yapılarak faili meçhul olay aydınlatılmış şüpheliler yakalandı.

 

Lavanta Tarlalarının Hasadında Yalnız Bırakmadı

Başkan Erdoğan’dan Ahilik Haftası Mesajı

DTO Başkanı Erdoğan, Kızı Sahra’yı Evlendirdi