Okul Sporları Futsal Bölge Şampiyonası’nda Denizli’yi temsil edecek Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi sporcuları Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün organize ettiği Okul Sporları Genç Kızlar İl Şampiyonası’nda dereceye giren Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi Futsal takımı, İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti. Okul Müdürü İsmail Şahmazoğlu ve Beden Eğitimi Öğretmeni İsmail Bilir’in de katıldığı ziyarette Denizli’yi bölge şampiyonasında temsil edecek sporcular konuşuldu. 6-8 Mart tarihlerinde Muğla’da düzenlenecek grup müsabakalarına katılacak Honaz ekibinin bundan sonraki hedefi ise üst turlara çıkmak.

“SPORUN YANINDA DERSLER DE ÖNEMLİ”

Sporcularla tek tek tokalaşarak sohbet eden İl Müdürü İbanoğlu, Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi’nin bundan sonraki turlarda da aynı başarıyı göstermesini temenni ettiğini söyledi. Genç sporcuların hem derslerinde hem de sporda başarılı olmalarını temenni ettiğini söyleyen İbanoğlu, onlara destek veren okul idarecilerine, öğretmenlerine ve ailelerine teşekkür etti.

 

DTO Başkanı Erdoğan; “Denizli teknik tekstil merkezini kuruyoruz”

DTO, Denizli OSB’de Teknoloji Üssü Kuruyor

DTB Başkanı İbrahim Tefenlili, Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı